Szkolenia językowe dla dzieci i młodzieży

Zapewnienie dzieciom wczesnego startu w języku obcym może otworzyć przed nimi wiele możliwości. Nasz kurs z języka ogólnego dla dzieci i młodzieży da już dzisiaj Twoim pociechom umiejętności komunikacyjne, których potrzebują, aby jutro mieć lepszy start w życiu. Uczniowie będą uczyć się w przyjaznej atmosferze z jednym z naszych wykwalifikowanych nauczycieli, którzy zmotywują ich do nauki, dzieci czemu skuteczniej i szybciej przyswoją wiedzę.

Grupa wiekowa: 6 do 18 lat

Wielkość grupy: 4 do 12 osób

Dostępność: Cały rok szkolny

Casz lekcji: 45 minut lub 60 minut

Poziom: od początkującego do zaawansowanego

Language Courses for Kids and Teenagers

Uczniowie nauczą się

LEPSZEJ KOMUNIKACJI

Uczestnicy tego kursu poprawią swoje codzienne umiejętności komunikacyjne.

CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM

Uczniowie nie tylko poprawią swoje umiejętności czytania, ale także lepiej zrozumieją to, co czytają.

SŁOWNICTWA

Uczestnicy tego kursu poznają nowe słowa i wyrażenia związane z różnymi tematami

SŁUCHANIA ZE ZROZUMIENIEM

Studenci będą mogli lepiej odbierać i rozumieć wypowiedzi w języku obcym, unikając nieporozumień w trakcie słuchania.

POPRAWNEJ GRAMATYKI

Studenci będą uczyć się czasów i posługiwania się poprawnymi strukturami gramatycznymi.

PISANIA TEKSTÓW I POPRAWNEJ PISOWNI

Uczestnicy tego kursu nauczą się poprawnej pisowni i pisania tekstów w języku obcym.

Gdzie?

LEKCJE Z DOJAZDEM

Nie marnuj czasu na podróż do szkoły, my dojedziemy do Ciebie!

LEKCJE PRZEZ INTERNET

Weź udział w lekcjach bez żadnych ograniczeń geograficznych, ucz się z dowolnego miejsca na świecie z lektorem na żywo.

SALE LEKCYNE

Zapewnione przez nas dogodnie zlokalizowane sale lekcyjne w Twojej okolicy.

Imię (wymagane)

E-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu jednego dnia roboczego.